Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Komody do biura od Sofart.pl posiadają niezbędne cechy, by stać się niezastąpionym elementem wystroju. Nasze meble charakteryzują się połączeniem funkcjonalności i designu, które w każdym biurze sprawdzą się znakomicie. W zależności od preferowanego klimatu, w naszej ofercie znajdziesz klasyczne i futurystyczne wzornictwo. Oczywiście, mamy świadomość, że w parze z powyższymi zaletami musi iść odpowiednia żywotność. Zastosowane przez nas rozwiązania materiałowe opracowane zostały właśnie pod tym kątem.

Wysoka jakość w każdej kwestii

Komody do biura sklep internetowy Sofart wykonuje, tak jak w wypadku pozostałych kategori produktowych, na konkretne zlecenie klienta. Każdy z naszych mebli wytwarzany jest w całości w Polsce, odpowiadamy za każdy etap procesu. Jesteśmy pewni jakości świadczonych przez nas usług, więc, mimo indywidualnej realizacji, przysługuje Ci bezpłatny zwrot towaru w okresie do 14 dni. Bezpłatny jest również transport, który realizujemy na terenie całej Polski, przy wykorzystaniu własnych możliwości transportowych. Jakość naszych komód wynika, nie tylko z pieczołowicie przeprowadzonego procesu produkcyjnego. Bardzo dużą wagę przykładamy do zastosowanych materiałów. W końcu meble, takie jak komody do biura, muszą odznaczać się trwałością, a przy tym zapewniać pozytywne wrażenia estetyczne. Dlatego, prócz zastosowania wytrzymałych płyt laminowanych, które dają dużo możliwości, takich jak na przykład imitacja naturalnego drewna, w naszych meblach stosujemy też płyty z wysokim połyskiem, a także ciekawe dodatki jak oświetlenie LED.

Komody do biura w ofercie Sofart.pl

Komody do biura stanowią bardzo ważny element umeblowania tego rodzaju przestrzeni. Z racji swojej funkcji, przechowywane są w nich rzeczy, które często zmieniają swoje miejsce położenia, jak na przykład dokumenty. Wiąże się to z intensywnym użytkowaniem. Zatem, komoda taka winna posiadać odpowiednią liczbę półek i szuflad, a także wytrzymały system ich otwierania i zamykania. Nasze komody dostępne są w różnych konfiguracjach, porywających szeroki zakres potrzeb nowoczesnych miejsc coworkingowych. Staramy się sprostać wymaganiom stylistycznym, nawet najbardziej wymagających osób. Dlatego wzornictwo naszych komód można określić jako połączenie klasyki i nowoczesności. Odpowiedni udział procentowy tych styli zależy od konkretnego modelu. W tym kontekście warto również wspomnieć, że nasze meble biurowe wyposażone są w atrakcyjny system otwierania PUSH - TO - OPEN, który pozwolił zrezygnować z uchwytów, dodatkowo uatrakcyjniając stylistykę.