Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
W ofercie naszego sklepu znajdziesz bardzo szeroką gamę półek dedykowanych do wystroju biur i przestrzeni coworkingowych. Nasi specjaliści w dziedzinie wzornictwa, starannie dopracowują ofertę Sofart.pl, by sprostać wymaganiom współczesnego biznesu, a nawet przyłożyć cegiełkę do jego dynamiczniejszego rozwoju. Rozbudowany asortyment, powinien sprostać nawet najbardziej wyśrubowanym standardom, ponieważ w meblach Sofart.pl jakość, design i atrakcyjna cena idą w parze. Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Wysoka jakość i ciekawe wzornictwo

Półki do biura sklep Sofart.pl dostarcza wielu kontrahentom, na terenie kraju. Mamy świadomość, że ten rodzaj mebli, mimo swojej niepozorności, jest bardzo istotnym elementem wyposażenia. Jednym z tych, które pracują ciężko i narażone są na uszkodzenia. Dlatego niesamowicie istotny jest odpowiedni dobór materiałów. Nasze półki wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej, a obrzeże w większości modeli wykończone jest materiałem ABS. Takie połączenie gwarantuje zarówno bezpieczeństwo w użytkowaniu, jak i wydłużoną żywotność. Zastosowane materiały gwarantują też duże możliwości w kwestii wzornictwa półek. Rozmaite biura wymagają odmiennych rozwiązań projektowych i jest to wyzwanie, przed którym się nie cofamy. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama kolorystyczna oraz zróżnicowane wersje designu, dzięki czemu każdy szef znajdzie w naszym asortymencie cennego sprzymierzeńca przy urządzaniu przestrzeni, która ma nie tylko stworzyć odpowiednią atmosferę do pracy, ale również zaimponować odwiedzającym biuro klientom.

Półki do biura i sklep internetowy Sofart.pl to para doskonała

Płyta laminowana, w zależności od potrzeb, może mieć kolor i fakturę drewna, co jest rozwiązaniem oszczędnym, przy równoczesnym zachowaniu stylistycznej nienaganności. Ponadto, w niektórych z modeli, fronty wykonujemy z płyt o wysokim połysku, specjalnie do wnętrz, które chcą wyróżnić się nowoczesnym charakterem. Ale atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Ważna jest również jakość. Nasze meble powstają wyłącznie w Polsce, co jest gwarancją satysfakcji naszych klientów. Zakupy w Sofart.pl to także wiele innych zalet. Pewni jakości oferowanych usług, dajemy Ci 14 dni na bezpłatny zwrot zakupionych mebli. Bezpłatna jest również dostawa, która obejmuje całą Polskę. Co ważne, towar dostarczamy pod Twoje drzwi własnym transportem. Możemy poszczycić się również stosunkowo szybkim czasem realizacji zamówień - każdy mebel wykonywany jest specjalnie na zamówienie klienta, w okresie od 2 do 4 tygodni.