Filtruj według

Kolor

Kolor

Stoły rozkładane do jadalni

Jadalnia to takie miejsce w domu, w którym spędzamy przynajmniej kilka chwil, codziennie. Czasem więcej czasu, często kilka razy dziennie. Stół w jadalni to miejsce gdzie gromadzą się członkowie najbliższej rodziny na wspólny posiłek. To miejsce gdzie opowiadamy sobie o minionym dniu albo o planach i marzeniach. Stół w jadalni to także miejsce, gdzie przyjmujemy gości, a przy ich większej ilości, dobrze jest postawić na rozkładany stół do jadalni. W sklepie internetowym Sofart.pl jest ich duży wybór, więc warto zapoznać się z naszą ofertą.

There is 1 product.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Stół stołowi nierówny

Mamy stoły z litego drewna, mamy stoły z drewnianymi nogami i blatem z laminatu, stoły pokryte naturalną okleiną, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od jasnego, niemal białego dębu sonoma, po egzotyczny głęboki brąz venge. Wśród naszych stołów rozkładanych znajdziesz stoły o lekkiej nowoczesnej konstrukcji, jak na przykład elegancka Lima, stoły proste i bezpretensjonalne, jak Vegola, Montreal czy Enter, które wpasują się bez problemu w każde wnętrze, a także stateczne masywne meble do obszernych, klasycznych wnętrz, jak Ontoria, albo Rapid z profilowanym rantem. Ciekawe rozwiązanie proponuje stół Hawaii, ze skrzyżowanymi nogami. Nasze stoły rozkładane do jadalni występują najczęściej w dwóch rozmiarach, mniejszym: 130x80 cm i większym: 160x90 cm, choć są linie występujące tylko w jednym rozmiarze. W komplecie razem z każdym rozkładanym stołem otrzymasz powiększenie, tzw. wstawkę, o szerokości zależnej od typu stołu, która pozwoli na zwiększenie jego powierzchni. Jeśli zazwyczaj potrzebny Ci jest mały stół do jadalni, tylko dla Twojej rodziny, a od czasu do czasu przyjmujesz gości i wtedy tylko potrzebujesz większego stołu, dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz niejako dwa w jednym.

Jak działa firma Sofart.pl?

Firma Sofart.pl to internetowy sklep z meblami. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, które chętnie przedstawimy. Po pierwsze, wybierasz meble nie wychodząc z domu. Nie musisz chodzić od sklepu do sklepu, trudzić się, męczyć, robisz to w ciepłym pomieszczeniu, z kawą w dłoni. Wybór zdjęć mebli na naszych stronach z pewnością Cię zainspiruje. Nie jesteś pewien swojego wyboru, chciałbyś dotknąć, poczuć fakturę drewna czy okleiny? Wystarczy, że wypełnisz formularz, a wyślemy Ci bezpłatną próbkę. Zdecydowałeś się już i chcesz kupić? Wyślemy meble własnym transportem, bez dodatkowych opłat, na terenie całej Polski. Gwarantuje to, że dotrą one do Ciebie w stanie nienaruszonym, bo sami za nie odpowiadamy. Jeśli jednak mimo wszystko nasz stół nie będzie Ci odpowiadał, możesz go odesłać w ciągu 14-tu dni, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Jesteśmy jednak przekonani, że będziesz zadowolony z zakupu.