NAPISZ BIURO@SOFART.PL
Menu

Komplet 3+1 KAIR ciemny popiel

Informacje o komplecie KAIR 3+1

Wyposażając salon warto inwestować w spójne komplety mebli nadające pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Komplet Kair złożony jest z kanapa i dopasowanego do niej stylistycznie fotela. Sofa jest nie tylko wygodnym meblem do siedzenia, po rozłożeniu z powodzeniem może służyć jako wygodne łóżko o powierzchni spania 122 centymetry na 190 centymetrów. Złożona sofa ma długość 215 centymetrów, głębokość 90 centymetrów oraz wysokość 95 centymetrów. Fotel w klasycznym, nieco kwadratowym, kształcie ma szerokość 83 centymetrów, głębokość 88 centymetrów oraz wysokość 94 centymetrów. Oba meble wykonane są z drewna i płyty laminowanej opartej na sprężynie falistej. Miękkość zapewnia pianka, którą wykończono siedziska i oparcia. Całości dopełnia tkanina o strukturze drobnej plecionki.

Komplet wypoczynkowy KAIR 3+1: sofa i fotel

Komplet Kair składa się z kanapy oraz pasującego do niej fotela. Jest to stylowy komplet wykonany w nowoczesnym stylu. Sofa jest dobrym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, nie zajmuje wiele miejsca i z powodzeniem może służyć jako łóżko. Po złożeniu zapewnia komfortowe miejsce do siedzenia, delikatne zdobienia kanapy podkreślają jej kształt. Po rozłożeniu świetnie sprawdza się jej funkcja spania, została wykonana NA SPRĘŻYNACH co jest jej dodatkowym atutem. Kanapa posiada również sporych rozmiarów pojemnik na pościel, przez co pomaga zapewnić porządek w pokoju, kiedy jest złożona.

Komplet został wykonany w modnym minimalistycznym stylu i świetnie wpasuje się w każdy pokój. Jest zdobiony delikatnymi pikowaniami oraz posiada proste nóżki w kolorze drewna. Jego dodatkową zaletą jest to, że posiada wygodne podłokietniki.

Dane techniczne:

Konfiguracja 3+1: sofa i fotel
Konstrukcja z drewna i płyty laminowanej
Wykonany na sprężynie falistej
Siedzisko i oparcie wykończone pianką
Posiada funkcję spania
Posiada pojemnik na pościel
Kanapa rozkładana za pomocą systemu klick-klack
Tkanina o strukturze drobnej plecionki

Wymiary sofy:

Szerokość 215 cm
Głębokość 90 cm
Wysokość 95 cm
Powierzchnia spania 190 x 122 cm

 

Wymiary fotela:

szerokość: 83 cm
głębokość: 88 cm
wysokość: 94 cm

 

Funkcja spania:

Kolor:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Komplet 3+1 KAIR ciemny popiel”

Zobacz również

Podobne produkty

SIGN UP TODAY FOR A

60% OFF COUPON

PLUS

Get 5% reward on future orders

Add your MailChimp form here

*Don’t worry, we won’t spam our customers mailboxes