Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj
Aktywne filtry
Meble kuchenne to podstawowe wyposażenie każdego domu. Dobrze dobrane mogą stanowić o funkcjonalności i ergonomii tego pomieszczenia. Zły wybór może z kolei przez długi czas powodować obniżenie komfortu użytkowania. Z tego powodu warto dobrze przemyśleć wszystkie możliwe ewentualności. To przecież od indywidualnych potrzeb zależy dobór poszczególnych elementów wyposażenia. W ofercie Sofart.pl znajdziesz wszystko co potrzebne, by umeblować Twoją wymarzoną kuchnię, która będzie Ci służyć przez długie lata.

Klient jest dla nas najważniejszy

W Sofart.pl kierujemy się przede wszystkim troską o Twoje potrzeby. Wierzymy, że dobre meble mają duży wpływ na życie i jego komfort. Dobrze dobrane pozwolą znacznie zwiększyć ergonomię pomieszczenia. Równie ważny jest ich aspekt estetyczny. Stoły i krzesła od Sofart.pl wpasują się w wystrój kuchni i będą stanowić jej stylowe wykończenie. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Polsce. Sprawia to, że nie musisz się martwić o jakość ich wykonania czy trwałość. Gwarantujemy, że wszystkie meble Sofart.pl tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Doskonale wiemy, że wybór mebli nie jest łatwy, a pomyłki się zdarzają. Z tego powodu oferujemy możliwość bezpiecznego zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu. Dzięki temu nie musisz się martwić błędnymi decyzjami. Masz także okazję sprawdzić jak zamówione meble odnajdą się w nowym otoczeniu. Wszystkie produkty dostępne na Sofart.pl dostarczane są z pomocą naszego wewnętrznego transportu, którego zadaniem jest dostarczyć Ci przesyłkę w jak najkrótszym czasie i nienaruszonym stanie. Dostawa na terenie całej Polski jest darmowa.

Przemyślana kuchnia to komfort każdego dnia

Podstawowym elementem każdej kuchni jest dobrze dobrany blat. Jego szerokość i długość musi być odpowiednio dopasowana do wymiarów pomieszczenia i stylu gotowania. Ważny też jest materiał, z którego jest on wykonany. Drewno wygląda elegancko i jest bardzo stylowe, jednak w przypadku blatów kuchennych jest ono niestety podatne na działanie wody i składników, takich jak na przykład sok z cytryny. Warto wziąć więc pod uwagę materiały takie jak płyta laminowana. Zapewnia ona odpowiednie właściwości użytkowe, a przy tym jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Meble z płyty laminowanej oferowane przez Sofart.pl dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu szybko znajdziesz coś dla siebie. Szafki kuchenne oferują wiele możliwości. Różnorodność dostępnych na rynku rozwiązań pozwala na przechowywanie niezbędnego wyposażenia kuchni w naprawdę dowolny sposób. Warto przemyśleć, ile miejsca chcemy poświęcić na przechowywanie produktów. Ilość szafek i półek, a także ich rodzaj powinny być jak najlepiej dopasowane do stylu życia. Ich zbyt duża ilość w przypadku kiedy nie gotujesz zbyt wiele może być niepotrzebnym marnowaniem przestrzeni. Zbyt mała z kolei oznacza obniżoną funkcjonalność całości. Fronty szafek są też najbardziej widocznym elementem wystroju i to od ich wyglądu zależy często design pozostałych mebli.

Stół i krzesła to podstawa

W żadnej kuchni nie może zabraknąć podstawowych elementów, jakimi są stół oraz krzesła. To one przyciągają uwagę gości, a także mają duży wpływ na komfort codziennego życia. Dobrze dobrany zestaw powinien idealnie wpasować się w wystrój pozostałej części pomieszczenia. Warto także przemyśleć dokładnie swoje potrzeby i na ich podstawie zdecydować o wymiarach stołu, a także ilości potrzebnych krzeseł. Aby spełnić Twoje oczekiwania, umożliwiamy wybór rodzaju okleiny, a także możliwość kupienia zestawu z dowolną ilością wybranych krzeseł. Wiele z oferowanych stołów posiada możliwość rozłożenia. Przydaje się to szczególnie w przypadku mniejszych pomieszczeń, gdzie liczy się każdy metr, a duży stół nie jest na co dzień potrzebny. Duże znaczenie ma również materiał, z jakiego wykonane są poszczególne meble. W ofercie Sofart.pl znajdziesz szeroką gamę stołów z płyty laminowanej oraz drewna. Najwyższej jakości materiały przetwarzane w Polsce cechują się znakomitymi właściwościami użytkowymi. Wysoka trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne sprawiają, że stoły dostępne w naszej ofercie to inwestycja na długie lata. Dużą wagę przykładamy również do designu i ergonomii. Nasi eksperci nieustannie opracowują kolejne modele, które łączą w sobie sprawdzone rozwiązania i interesujący wygląd.