NAPISZ BIURO@SOFART.PL
Menu

Narożnik Alan brązowy+ beż

Informacje o narożniku Alan

Narożnik Alan, to niezwykle nowoczesny mebel, w którym zostały połączone tkaniny podkreślające jego kształt. Narożnik został wykonany z tkaniny Haiti, a ta z kolei, zapewnia mu gładkość w dotyku. Konstrukcja mebla jest w pełni drewniana, posiada również płytę laminowaną. Wykończenie pianką wysokiej jakości, zapewni odpowiedni komfort podczas użytkowania narożnika. Ponadto, posiada on dużą funkcję spania, a także dwa obszerne pojemniki na pościel. Rozkładany za pomocą wygodnego automatu, nie przysporzy nam najmniejszych problemów. Bogata kolorystyka do wyboru, sprawia, że bez problemu znajdziemy odpowiednie zestawienie dla siebie. Wymiary narożnika wynoszą 142x238x84 centymetrów. Powierzchnia spania wynosi dokładnie 202 na 125 centymetrów.

Narożnik Alan brązowy+ beż

Narożnik ALAN to nowoczesny narożnik w kontrastowym połączeniu tkanin, które podkreśla jego kształt. Tkanina Haiti z jakiej wykonany jest narożnik posiada strukturę drobnej plecionki, która jest gładka w dotyku. Rogówka posiada komfortowe siedzisko dzięki zastosowaniu pianki wysokiej jakości. Komfort siedzenia zapewniają również trzy duże poduszki oparciowe.

Narożnik jest bardzo funkcjonalny, świetnie sprawdzi się również jako łóżko, ponieważ zapewnia dużą i stabilną funkcję spania. Narożnik jest również wyposażony w dwa obszerne pojemniki na pościel, dzięki czemu łatwo jest utrzymać porządek w pokoju kiedy narożnik jest złożony.

Narożnik lewo- lub prawostronny – stronę rogówki należy określić podczas składania zamówienia w informacji dla sprzedającego.

Dane techniczne:

Konstrukcja z drewna i płyty laminowanej.
Narożnik wykończony pianką wysokiej jakości
Duża funkcja spania
Dwa obszerne pojemniki na pościel.
Rozkładany za pomocą wygodnego automatu
Nowoczesny wygląd
Bogata kolorystyka

Wymiary:

szerokość: 238 cm
głębokość: 142 cm
wysokość: 84 cm
powierzchnia spania: 202 x 125 cm

 

Strona narożnika:

Narożnik lewo- lub prawostronny – stronę należy określić przy składaniu zamówienia

Wymiary 142 × 238 × 84 cm
Funkcja spania:

Kolor:

,

Strona narożnika:

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Narożnik Alan brązowy+ beż”

Podobne produkty

SIGN UP TODAY FOR A

60% OFF COUPON

PLUS

Get 5% reward on future orders

Add your MailChimp form here

*Don’t worry, we won’t spam our customers mailboxes