Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Niezwykle reprezentatywne produkty sprawdzają się zarówno w przestrzeni salonowej, jak i w pokoju dziecięcym. Narożnik to mebel, który z powodzeniem wkomponujesz w design królestwa młodego człowieka. Jego funkcjonalność i małe gabaryty sprawiają, że zyskasz dodatkowe miejsce na zabawę w porównaniu z tradycyjnym łóżkiem. Zagwarantuj swojemu dziecku komfort wypoczynku w najlepszym wydaniu. Pamiętaj, że produkty oferowane przez Sofart to zawsze gwarancja satysfakcji, błyskawiczna dostawa i najniższe ceny na rynku.

Mebel, który z powodzeniem możesz ustawić na środku pokoju

Bez względu na to czy dysponujesz dużym pokojem dla dziecka czy niewielkim pomieszczeniem narożnik to wygoda, która sprawdzi się zawsze. Cała konstrukcja naszych wyrobów opiera się o drewno i płytę laminowaną, które sprawiają, że mebel jest stabilny i wytrzymały. Dzięki swojej praktyczności produkt jest idealną alternatywą dla dużych kanap czy standardowych narożników a dzięki swojej stylistyce idealnie będzie pasować do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Proponowane przez nas narożniki to nie tylko obszerna powierzchnia spania. Wiele z naszych produktów wyposażonych jest w obszerny pojemnik, w którym pomieścisz zarówno pościel jak i drobne artykuły gospodarstwa domowego, czy przedmioty osobistego użytku. Z uwagi na to, że narożniki dziecięce z założenia będą używane przez najmłodszych wyposażyliśmy je w wygodne mechanizmy automatycznego rozkładania. Zapewnij swojemu dziecku prostotę i łatwość w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Marka trafiająca w nawet najbardziej wygórowane wymagania wnętrzarskie

Sofart to nie jest zwykły sklep meblowy sprzedający taśmowo swoje produkty. Sofart to społeczność ludzi, dla których design jest pasją a zadowolenie klienta najważniejszą dewizą. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów naszej firmy. Do każdej osoby robiącej u nas zakupy podchodzimy indywidualnie, badając potrzeby i poszukując wraz z nią najlepszego rozwiązania. Skorzystaj z naszej ogromnej wiedzy, doświadczenia i obycia w branży, które daje nam przestrzeń do nowatorskich i przemyślanych projektów oraz realizacji. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dużą ilość usprawnień i atrakcyjnych warunków. Zakupione u nas meble dostarczamy za darmo własnym transportem, dzięki czemu masz pewność, że dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Czekamy na Twoje zamówienie!