Komody dziecięce

Komody dziecięce odgrywają znaczącą rolę nie tylko w życiu malucha, lecz także i jego rodzica. To prawda, że w chwili, kiedy w naszym domu pojawia się małe dziecko komoda to jeden z pierwszych mebli, które na samym początku wybieramy dla naszego szkraba. Jej głównym zadaniem jest oczywiście przechowywanie ubrań, jednakże prawda jest taka, iż wiele z nich stanowi strategiczny element wystroju pokoju dziecka. Wszystko zależy oczywiście od pomysłowości samych rodziców, a także wolnej przestrzeni, którą dysponujemy.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 68 pozycji
Aktywne filtry

Komody dziecięce - stwórz doskonały azyl w pokoju Twojego dziecka!

To fakt, że zakup komody jest najprostszym oraz niedrogim rozwiązaniem w przypadku urządzania pokoju dla nowonarodzonego dziecka. Zmieścimy w niej wiele niezbędnych dla prawidłowej pielęgnacji malucha rzeczy. Mogą to być na przykład ubranka dziecka, kosmetyki, kocyki, bądź też zapas pieluszek. Najlepiej wybierać komody o neutralnym designie, ponieważ w chwili kiedy dziecko podrośnie, a my jako jego rodzice zmienimy mu wystrój oraz aranżacje pokoju na taką, która jest dostosowana do jego wieku - wtedy nasz mebel będzie w stanie bez problemu dostosować się do nowego otoczenia. Dlatego na Sofart.pl znajdziesz mnóstwo interesujących rozwiązań, a jednym z nich jest imponująca komoda dziecięca z serii AMORE E. Mebel dostępny jest w kolorze dębu i sosny, natomiast jego uniwersalny oraz nowoczesny design przemawia za tym, że z pewnością posłuży w pokoju Twojego dziecka przynajmniej przez pierwsze kilka lat jego życia.

Komody dziecięce na Sofart.pl - poznaj moc nieogranicznych możliwości!

Kolejną i równie interesującą propozycją naszego sklepu meblowego jest wyjątkowa komoda o nazwie BUENO B7. Mebel wykonany jest z bardzo dobrej jakości płyty laminowanej, natomiast jej fronty zostały pokryte obrzeżem ABS, co z kolei uodparnia ją na wszelkie zarysowania i obicia. To niezwykle istotne w chwili kiedy nasz maluch zaczyna eksperymentować oraz bawić się zabawkami o przeróżnej strukturze. Otóż każdy taki przemdiot może bardzo łatwo uszkodzić nieuodporniony na urazy mechaniczne mebel. Oprócz tego designerska komoda BUENO jest idealna do wszystkich niewielkich metrażowo pomieszczeń, a to ze względu na to, iż jest wysoka oraz szeroka. Posiada również ozdobną listwę profilową, natomiast jej ciepły odcień sosny lub ciemnego dębu - do wyboru z pewnością wniesie do pokoju Twojego dziecka nieco naturalistycznego akcentu oraz bliskości z naturą. Komoda z serii BUENO jest zatem idealna jako pierwsza komoda dla niemowlęcia, a także jako podstawowy mebel wyposażenia pokoju nieco starszego dziecka.