Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Urządzanie pokoju dziecięcego to duża odpowiedzialność. W tym pokoju dziecko będzie rozwijało swoją kreatywność i inne zdolności. Niemniej można czuć ogromną radość podczas wybierania mebli dla dziecka. Sama aranżacja może stać się lekcją dla młodego człowieka, a dodatkowo da to dziecku wiele przyjemności. W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć łóżka, szafki lub komody, biurka lub stolika. Ważnymi elementami są też szafki nocne dziecięce, które najczęściej stoją obok łóżka. Możliwe, że nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jest to praktyczny mebel. Na szafce nocnej można ustawić nocną lampkę, która ułatwi dziecku zasypianie lub układa się na niej książeczki czytane do snu.

Szafka nocna dziecięca

W sklepie internetowym Sofart.pl znajdziesz szafki nocne dziecięce wykonane w stu procentach w Polsce. Możesz być pewien ich wysokiej jakości i niezawodności. Szafki, które znajdziesz u nas posiadają niezbędne funkcje, które przydają się wieczorową porą, a nawet w nocy. Nasze szafki mają szufladę (jedną lub dwie), gdzie zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy, które Twoja pociecha powinna mieć blisko siebie. Znajdzie się w nich miejsce na chusteczki higieniczne, kredki, zeszyt, pamiętnik, długopis, telefon i inne gadżety. Na szafce jest dość dużo miejsca, aby ustawić tam nocną lampkę. Dodatkowo w czasie wieczornych rozmów znajdzie się tam miejsce na ciepłą herbatę i pyszne ciasteczka. Szafka nocna dziecięca to idealny mebel w pokoju u Twojej pociechy. To praktyczne rozwiązanie jest bardzo często wybierane przez osoby, które projektują pokoje swoim dzieciom. Nie tylko ułatwiają funkcjonowanie pociechom, ale także rodzicom. Niewielka szafka może rozwiązać takie sytuacje jak: schowanie książeczki do czytania, telefonu, znajdzie się tam miejsce dla ulubionego misia, który będzie stał blisko Twojego brzdąca.

Zakupy w sklepie internetowym Sofart.pl

Meble w sklepie Sofart.pl produkowane są z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo możesz mieć pewność, że ich jakość jest nieporównywalna! Meble projektowane są i składane w Polsce - to rewelacyjna wiadomość dla osób, które cenią sobie polską jakość. Dodatkowo wybierasz co tylko Ci się spodoba, a my przywieziemy produkt pod wskazany adres - za darmo! Nasze meble rozwozimy prywatnym transportem, dlatego masz gwarancję, że meble przyjadą w idealnym stanie. Nasi pracownicy zabezpieczają meble przed wyjazdem, a kierowcy dbają o to, aby były przewożone z należytym szacunkiem. Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy także możliwość bezpłatnego zwrotu mebli do 14 dni. To samo tyczy się szafki nocnej do pokoju Twojego dziecka. Codziennie pracujemy nad naszą ofertą specjalnie dla Ciebie, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej i na wysokim poziomie.