Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Stół z pewnością jest meblem, który znajduje się w centrum życia rodzinnego. To przy nim rodzina spędza wspólne posiłki, rozmawiając i analizując miniony dzień, przy nim dzieci odrabiają lekcje, a dorośli pracują, wreszcie przy nim mają miejsce spotkania towarzyskie i imprezy. W związku z tym, każda osoba decydując się na zakup stołu do pokoju dziennego musi znać doskonale własne potrzeby i wiedzieć jaki rodzaj stołu jest jej niezbędny. Na rynku obecnie dostępne są niezliczone propozycje, a producenci mebli nieustająco wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Stół - podkreśla stylistykę pokoju dziennego

Wybór idealnego stołu do pokoju dziennego jest z pewnością niełatwym zadaniem, bowiem jest to element, który ma podkreślić charakter wnętrza. Obecnie niezwykle modne są wielkie, drewniane stoły, z widocznymi sękami na blacie oraz w naturalnych odcieniach drewna. Taki stół nie wymaga obrusów czy wymyślnych dekoracji. Doskonale prezentuje się surowy, z flakonem kwiatów czy filiżanką ulubionej herbaty. Dużą popularnością cieszą się także stoły emaliowane, ozdobne, na przykład z rzeźbionymi nogami. Ten rodzaj stołów doskonale pasuje do eleganckich pokojów dziennych z witrynami czy wysublimowanymi lampami i obrazami. Świetnie łączy się z elegancką porcelaną i pięknymi dywanami z wysokim włosiem. Przy zakupie stołu do pokoju dziennego należy zwrócić uwagę na to, ile miejsca chcemy przeznaczyć na stół i jaki model wybrać, bowiem ciekawą propozycją są także stoły okrągłe oraz rozsuwane.

Trwałość stołu

Ponadto, przy zakupie stołu trzeba zwrócić uwagę na trwałość tego mebla, a konkretnie na materiał, z którego został wykonany. Dobra jakość tego produktu ma szczególne znaczenie, bo jest to mebel, który zazwyczaj bywa intensywnie użytkowany i poddawany rozmaitym próbom. Na stole często znajdują się gorące rzeczy, czasem coś zostanie rozlane, dlatego ważne jest, aby stół był wykonany z dobrej jakości materiałów. W naszym sklepie internetowym Sofart.pl znajdziesz szeroki wybór stołów do pokoju dziennego, które zostały wykonane w Polsce i dają gwarancję użytkowania przez długie lata. Dodatkowo, firma zapewnia bezpłatny transport pod wskazany adres, co jest niezwykle ważne w odniesieniu do mebli wielkogabarytowych, takich właśnie jak stoły.