Filtruj według

Cena

Cena

  • 386,00 zł - 2 859,00 zł

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Czas dostawy

Czas dostawy

Kolor

Kolor

Witryny do pokoju dziennego

Nie tylko w pomieszczeniach w stylu klasycznym pasują przeszklone witryny, ale w nowoczesnych trendach także zaczynają być wykorzystywane jako elegancki dodatek. Witryny niegdyś służyły do przechowywania eleganckiej porcelany lub kryształów. Nowoczesny design sięgnął po nieco “lżejsze” wykorzystanie tej klasycznej metody. W nowoczesnych witrynach nie tylko szkło pełni dużą rolę, co struktura komody, a elementy szklane stają się eleganckim dodatkiem. Dzięki części przeszklonej można z pokoju dziennym wyeksponować wartościowe przedmioty lub pamiątki rodzinne.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji
Aktywne filtry

Klasyka w nowoczesnym wydaniu w Twoim pokoju dziennym

Witryny to meble, które same w sobie stają się eleganckim dodatkiem w pokojach takich jak salon, pokój dzienny czy jadalnia. Powstały w celu przechowywania naczyń do nakrycia stołu - najczęściej w dolnej części przechowywano obrusy, serwetki, sztućce i zapasowe talerze. Natomiast w górnej przeszklonej części ustawiono cenną porcelanę, szkło i kryształy, które były wykorzystywane przy specjalnych okazjach. Ta elegancka tradycja przetrwała, aż do dzisiaj. Nowoczesne witryny łączą w sobie klasyczną elegancję i nowoczesne praktyczne podejście do wykorzystywania mebli w pokoju dziennym. W dzisiejszych czasach do tworzenia witryn używa się różnego rodzaju materiałów, które są specjalnie obrabiane, aby służyły wiele lat. Wykorzystywane szkło do drzwiczek i innych elementów dekoracyjnych jest wysokiej jakości. Zachowano praktyczną formę witryn, w których istotnym miejscem jest przeszklony obszar, gdzie można ustawić dekoracyjne dodatki takie jak kieliszki, karafki czy ozdobne butelki.

Witryna do pokoju dziennego

Witryna do pokoju dziennego powinna uzupełniać charakter pomieszczenia. W mieszkaniu z duszą, gdzie najważniejsza jest natura najczęściej wykorzystywana jest witryna drewniana w naturalnym kolorze. Natomiast w nowoczesnym stylu mieszkania projektanci sugerują proste linie mebli w ciekawych kolorach i delikatnymi wstawkami srebra, czerni lub bieli. Często także pojawiają się witryny białe ze szklanymi drzwiczkami. Nowoczesne witryny uzupełniane są przez ciekawe uchwyty lub inne rozwiązania otwierające. Najczęściej witryna podzielona jest na dwie części: dolna zbudowana z szuflad lub szafek i górna złożona z delikatnych przeszklonych skrzydeł. Mebel ten dodaje romantycznego charakteru w pokoju dziennym - sprawia, że budzą się wspomnienia i pozytywne emocje. W naszym sklepie internetowym znajdziesz idealną dla siebie witrynę do pokoju dziennego, która w stu procentach została wykonana w Polsce. Dodatkowo przywieziemy ją nieodpłatnie pod wskazany adres własnym transportem.