Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Meble to jeden z kluczowych elementów wystroju każdego domu. Dobrze dobrane będą służyć przez lata, pozwalając cieszyć się wysokim komfortem i walorami wizualnymi. Oferowane przez Sofart.pl komody i szafki do przedpokoju to funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdego rodzaju przestrzeni mieszkalnej. Ich pojemne półki pomieszczą wszystkie niezbędne elementy garderoby i wyposażenia, a interesujący design wpasuje się w wystrój i nada całości odpowiedniego charakteru. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że czeka tam coś dla Ciebie!

Najlepsze rozwiązanie do przedpokoju

Komody dostępne w naszym sklepie internetowym to przede wszystkim wysoka funkcjonalność różnego rodzaju szafek i szuflad, dzięki którym z łatwością uporządkujesz wszystko co potrzebne. Wykonane z płyty laminowanej meble dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, by jak najlepiej dopasować się do stylu poszczególnych pomieszczeń. Dla lepszego efektu oferujemy również komody z wbudowanym oświetleniem LED, które znacznie zwiększa wrażenia wizualne, przyciąga uwagę, a także podwyższa komfort użytkowania. Wygodny system PUSH-TO-OPEN sprawdzi się idealnie w przypadku szuflad oraz szafek przeznaczonych do przechowywania garderoby i innych często używanych elementów. Pozwoli on otworzyć komodę jedynie za pomocą lekkiego dotknięcia.

Jakość i trwałość to nasze priorytety

W Sofart.pl staramy się działać z myślą o naszych klientach. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są projektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów w dziedzinie designu i projektowania wnętrz. Nie odwracamy się jednak od klasycznych rozwiązań. Wierzymy, że tylko ich połączenie pozwoli stworzyć meble, które będą cechować się zarówno użytecznością, jak i modnym wyglądem. Wszystko po to, by Twoje wnętrze zachwycało Cię każdego dnia i ułatwiało życie na tyle, na ile to możliwe. Meble Sofart.pl produkowane są w Polsce. Daje to gwarancję ich trwałości, a także wykorzystania jedynie najlepszych materiałów, pozyskiwanych zgodnie ze standardami ekologii. Na terenie całego kraju dostawa za pośrednictwem naszego własnego transportu jest darmowa. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie zamówione produkty dotrą do Ciebie w krótkim czasie i będą odpowiednio zabezpieczone. Istnieje także możliwość zwrotu całego zamówienia lub jego poszczególnych elementów w ciągu 14 dni od daty zakupu.