Sofy z funkcją spania

Czasami w mieszkaniu nie można sobie pozwolić na posiadanie szerokiego łóżka z materacem z powodu braku odpowiedniego metrażu. Jeżeli lubisz przyjmować gości, a niestety nie masz dodatkowego pokoju gościnnego, to warto zainwestować w bardzo proste rozwiązanie, jakim jest sofa z funkcją do spania. Wystarczy tylko przejrzeć bardzo bogatą ofertę tego typu mebli, którą znajdziesz na stronie sklepu internetowego Sofart, a dosyć szybko się przekonasz, jak wiele zalet posiada tego typu rozwiązanie i jak wiele miejsca zaoszczędzisz w swoim mieszkaniu.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 278 pozycji
Aktywne filtry

Zalety sofy z funkcją spania

Warto zacząć od najważniejszego argumentu, jakim jest oszczędność naszej wspólnej przestrzeni. W nocy dostajesz wygodne dwuosobowe miejsce do spania, które wygodą jest porównywalne do normalnego łóżka z materacem. Gdy wstajesz rano do pracy, wystarczy zdjąć pościel, włożyć ją do praktycznego schowka i z łatwością złożyć konstrukcję do normalnej stanu. Dzięki temu za dnia zyskujesz sporo wolnej przestrzeni do poruszania się, której może brakować przy normalnych łóżkach, szczególnie w małych mieszkaniach. Ma to również niebagatelne znaczenie, jeśli lubisz gościć swoich bliskich, a nie chcesz tracić drogocennej przestrzeni na kolejne łóżko. Tego typu kanapy mają również bardzo prostą konstrukcję. Dzięki zastosowaniu prostego mechanizmu pod siedziskami, złożenie i rozłożenie zajmie Ci tylko kilka sekund. Nie wymaga też ono posiadania wielkiej siły – tak naprawdę można to zrobić jedną ręką. Wystarczy pociągnąć siedzisko w górę i nagle zyskujesz dodatkowe miejsce do spania. Sam mechanizm jest bardzo sprawny i powinien służyć Ci przez długie lata.

Bogata oferta Sofart

Sklep Sofart posiada bogatą kolekcję różnych modeli sof z funkcją do spania, które są produkowane z najlepszych materiałów w naszych polskich fabrykach. Są one dostępne w przeróżnych rozmiarach, stylach i kolorach. Dzięki temu każdy klient będzie mógł wybrać odpowiedni model w zależności od rozmiaru swojego mieszkania, swoich potrzeb, koloru ścian, a także stylu innych mebli, które u siebie posiada. W ofercie są zarówno duże kanapy, jak i mniejsze modele, potrzebne do nieco skromniejszych metraży. Sofy z funkcją do spania ze sklepu Sofart to gwarancja jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. W razie problemów z zakupem istnieje możliwość zwrotu towaru nawet do 14 dni. Oferujemy sprawny bezpłatny transport na terenie całego kraju. W przypadku zamówień indywidualnych proces trwania zamówienia może znacznie się przedłużyć, o czym poinformujemy. Warto skorzystać z rewelacyjnej oferty sklepu Sofart i dołączyć do dużego grona naszych klientów, którzy cieszą się wspaniałymi, wygodnymi kanapami.