Sofy z pojemnikiem na pościel

Istotną cechą sofy idealnej, szczególnie w małych przestrzeniach mieszkalnych, będzie jej wielofunkcyjność. W takim wypadku warto zainwestować w kanapę, którą dzięki prostemu mechanizmowi można szybko i łatwo zamienić w bardzo wygodne łóżko. Ale to nie wszystko – dodatkowo, taka konstrukcja powinna posiadać głęboki pojemnik pod siedziskami, w którym będzie można przechowywać naszą pościel, kołdry, poduszki lub koce. Sofy z pojemnikiem na pościel to rozwiązanie warte rozważenia , które jest dostępne w meblowym sklepie internetowym Sofart.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 219 pozycji
Aktywne filtry

Zalety posiadania sofy ze schowkiem na pościel

Główny argument to dodatkowa przestrzeń w Twoim domu. Jest to szczególnie ważne w przypadku bardzo małych metraży, gdzie każde wolne metry są na wagę złota. Wszystkie sofy z pojemnikami na pościel można w szybki sposób zamienić w wygodne miejsce do spania. To wszystko dzięki prostemu mechanizmowi, który pozwoli w kilka chwil z kanapy zrobić łóżko lub dostać się wygodnie do bardzo pojemnej przestrzeni pod siedziskiem. Na drugi dzień rano wystarczy odłożyć pościel do pojemnika i złożyć sofę, żeby znowu odzyskać wolną przestrzeń w swoim mieszkaniu. Schowanie pościeli do takiego pojemnika w sofie to bardzo praktyczne rozwiązanie – aby Twoje kołdry, poduszki, prześcieradła i koce nie kurzyły się i nie zajmowały miejsca, nie musisz ich upychać do szafy, lecz z łatwością umieścisz je w schowku, którego nie widać z zewnątrz. Taki pojemnik na pościel nie sprawia trudności w utrzymaniu czystości, ponieważ można go szybko odkurzyć. Oczywiście można do niego także w nim ukryć inne rzeczy, a nie tylko pościel!

Sofy z pojemnikami na pościel od Sofart

Są to świetnej jakości meble, wyprodukowane z najlepszych materiałów, które będą Ci służyć przez bardzo długie lata. Pojemniki w zależności od modelu różnią się swoimi rozmiarami i jest to głównie istotne przy wyborze danego rozmiaru kanapy. W ofercie sklepu Sofart są dostępne większe modele, które pozwalają przechować nawet po kilka kompletów pościeli. Są również jednoosobowe modele, których rozmiar skrzyni pod siedziskiem pozwala, ze spokojem pomieścić jeden komplet pościeli. Warto skorzystać z oferty sklepu internetowego Sofart, którego asortyment to tylko najlepszej jakości meble, wyprodukowane w polskich fabrykach. Zaletą naszych produktów są oczywiście także ich atrakcyjne ceny. W przypadku jakichkolwiek problemów istnieje możliwość zwrotu towaru w czasie dwóch tygodni od zakupu. Firma Sofart oferuje również darmowy transport na terenie całego kraju! Zapewniamy, że warto dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy meblują swoje mieszkania z pomocą sklepu internetowego Sofart.