• Nowy

Szafa przesuwna AMBER BIS szkło biały

959,00 zł
Brutto
Ilość

Dlaczego my?
Darmowa dostawa
na wszystko
Bezpieczny
własny transport
Wszystkie produkty
wykonywane w Polsce
Bezpieczny zwrot
w ciągu 14 dni

Informacje o szafie przesuwnej AMBER BIS

Szafa z drzwiami przesuwnymi Amber Bis to mebel o ponadczasowej urodzie. Szafa w kolorze czystej bieli sprawia wrażenie bardzo lekkiej i mniejszej niż jest w rzeczywistości. Jest to szafa wysokości 195 centymetrów, szerokości 160 centymetrów oraz głębokości 61 centymetrów. Przesuwanie drzwi jest dziecinnie proste ponieważ zamontowano je z użyciem solidnego systemu składającego się z aluminiowych prowadnic wraz z rolkami na łożyskach. Zarówno korpus jak i front szafy wykonano z trwałej płyty laminowanej o grubości 1,6 centymetra. Wewnątrz szafy znajdziemy drążek do zawieszania ubrań oraz wiele wygodnych półek. Szczególnego charakteru tej białej szafie dodaje pas białego szkła umieszczony na froncie.

Szafa przesuwna AMBER BIS szkło biały

Szafa przesuwna Amber Bis o białym korpusie, frontach oraz szklanej wstawce, to tylko jedna z licznych propozycji z tej serii mebli. Podobnie, jak całą resztę, również ten model wykonaliśmy z płyty laminowanej o grubości 16 milimetrów, która została zabezpieczona trwałym obrzeżem ABS. Aby znacznie usprawnić korzystanie z prezentowanej przez nas szafy, wyposażyliśmy ją w dwoje drzwi przesuwnych, a w tym w solidny system z aluminiowymi prowadnicami i rolkami na łożyskach oraz w aluminiowe uchwyty. Szafa przesuwna Amber Bis została wyposażona w rząd półek oraz drążek i jedną półkę powyżej, w drugiej części szafy. Całość wykonano w wymiarach 160x195x61 centymetrów. Produkt ten jest dobrą propozycją dla osób szukających uniwersalnych mebli do swojego domu lub biura. Dostarczymy Ci ją w specjalnie przygotowanych paczkach, wraz z dokładną instrukcją montażu.

Dane techniczne:

Wykonana z płyty laminowanej o grubości 16 mm W środku znajduje się drążek i wiele wygodnych półek Solidny system drzwi przesuwnych (aluminiowe prowadnice rolki na łożyskach) Aluminiowe uchwyty Krawędzie zabezpieczone obrzeżem ABS Dwoje drzwi przesuwnych Fronty posiadają ozdobną wstawkę ze szkła

Wymiary:

szerokość: 160 cm głębokość: 61 cm wysokość: 195 cm  
 

Wybarwienie:

korpus: biały fronty: białe szklana wstawka: biała
Szafa dostarczana jest w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu.
   

Opis

Wysokość
195
Szerokość
160
Głębokość
61
Kolor
Biały połysk
Kolor
Biały mat

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: