NAPISZ BIURO@SOFART.PL
Menu

Szafa przesuwna CHESTER 28

Informacje o szafie przesuwnej CHESTER 28

W szafach przesuwnych liczy się nie tylko pojemność, ale także ich wygląd, a także funkcjonalność. Taka właśnie jest szafa przesuwna Chester 27. Jest to mebel o wymiarach 244x64x206 centymetrów, wykonany z płyty laminowanej o grubości 16 milimetrów. Drzwi przesuwne oparto o aluminiowe prowadnice wyprodukowane przez firmę Hettich. Profile boczne również są z aluminium, a krawędzie zabezpieczono obrzeża ABS. Środek szafy posiada bardzo dużo wygodnych półek oraz drążki, które pozwolą na zmieszczenie dużej ilości ubrań. Biały korpus oraz całkowicie szklane fronty dają elegancki i bardzo ciekawy design, który znacznie ożywi każde mieszkanie. Sprawdzi się również przy bardziej tradycyjnym umeblowaniu.

Szafa przesuwna Chester 28

Szafa Chester 28 to duża, biała szafa przesuwna, która stanowi doskonałe wykorzystanie przestrzeni w sypialni. Szafa ma 244 cm szerokości, dzięki czemu daje wiele miejsca do przechowywania. Wnętrze szafy jest bardzo dobrze zagospodarowane, przez co szafa jest niezwykle funkcjonalna. Wewnątrz znajduje się drążek na ubrania oraz dwa rzędy pojemnych półek. Jest to szafa z drzwiami przesuwnymi, które dają swobodny dostęp do jej wnętrza. Szafa posiada fronty wykończone w wysokim połysku, co nadaje szafie nowoczesnego wyglądu. Jedną część drzwi stanowi duże lustro.

Szafa przesuwna Chester 28 to jedna z wielu propozycji tej serii, która została wykonana z płyty laminowanej o grubości 16 milimetrów, wraz z dokładnie zabezpieczonymi krawędziami za pomocą obrzeży ABS. Cała seria jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale  dzięki swoim wymiarom, również niezwykle praktyczna. Szafy Chester mierzą sobie 244x206x64 centymetrów, a wyposażone zostały w dwa rzędy półek oraz drążek, dzięki którym będzie można przechowywać w nich wiele potrzebnych rzeczy. Aby użytkowanie jej było niezwykle przyjemne i bezproblemowe, zainstalowaliśmy w nich aluminiowe profile boczne oraz prowadnice firmy Hettich. Chester 28 to model szafy przesuwnej, której korpus jest biały, front został pokryty w połowie lustrem, a na drugiej części białą barwą o wysokim połysku. Produkt dobrze sprawdzi się w sypialniach, salonach i na korytarzu.

Dane techniczne:

Wykonana z płyty laminowanej o grubości 16 mm
W środku znajduje się drążek i wiele wygodnych półek
Aluminiowe prowadnice firmy Hettich
Aluminiowe profile boczne
Krawędzie zabezpieczone obrzeżem ABS
Szafa przesuwna z dużym lustrem

Wymiary:

szerokość: 244 cm
głębokość: 64 cm
wysokość: 206 cm

 

 

Wybarwienie:

korpus: biały
fronty: białe w wysokim połysku + lustra

 

 

 

Wymiary 64 × 244 × 206 cm
Szafa z lustrem:

Tak

Kolor

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szafa przesuwna CHESTER 28”

Podobne produkty

SIGN UP TODAY FOR A

60% OFF COUPON

PLUS

Get 5% reward on future orders

Add your MailChimp form here

*Don’t worry, we won’t spam our customers mailboxes