Bezpłatne próbki materiałów – zamów już teraz!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup mebla przez Internet nie jest łatwą decyzją. Mnogość tkanin, ich faktur i kolorów zdecydowanie nie ułatwia tego zadania. Wiemy jak ciężko jest wyobrazić sobie materiał na podstawie opisu czy zdjęć. Aby ułatwić Państwu zakup wymarzonego mebla, który trafi w Państwa gust możemy wysłać Państwu darmowe próbki tkanin dla mebli tapicerowanych z naszej oferty.

ZAMÓW PRÓBKI

Aby zamówić próbkę materiałów proszę skorzystać z formularza obok, podając adres do wysyłki próbek oraz mebel i wersję kolorystyczną, która Państwa interesuje. Próbki wysyłamy na nasz koszt, wystarczy więc, że podasz swoje dane, a w ciągu kilku dni przesyłka będzie u Ciebie. Codziennie realizujemy wysyłkę próbek, aby szybko trafiły w Państwa ręce i ułatwiły podjęcie wyboru.

Zamów próbki - formularz kontaktowy


Administratorem danych podanych na tej stronie jest:

JAN-ART Sp. z o. o.
ul. Namysłowska 26
NIP: 619-202-94-15
REGON: 365403100
KRS: 0000637371

Telefon: w godzinach 8:00 – 18:00

Email: biuro@sofart.pl

Państwa dane podane na tej stronie zostaną przetworzone tylko w celu wysłania Państwu próbek interesujących Państwa materiałów. Państwa dane nie zostaną udostępniane innym podmiotom, a w dowolnym momencie mają Państwo prawo wystąpić o sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania Państwa danych osobowych naszą firmę. Mają Państwo również możliwość wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub przenieść swoje dane. W tym celu proszę napisać na adres: biuro@sofart.pl

Państwa dane zostaną usunięte przez nas automatycznie w czasie 2 miesięcy od daty realizacji zapytania lub jeżeli została zawarta umowa sprzedaży – w terminie 5 lat od momentu realizacji umowy.

Jeśli mają Państwo zastrzeżenia do zakresu lub sposobu przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do GIODO.