Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Witryna do jadalni to bardzo dobry pomysł. W witrynie można wyeksponować ulubioną zastawę obiadową albo kolekcję filiżanek z różnych stron świata. Witryna pozwala na ciekawe zastosowania jej unikalnej formy - jest jednocześnie miejscem do przechowywania i stanowi ekspozycję najciekawszych dekoracji spośród tych, które posiadamy. Zabezpiecza je przy tym przed osiadaniem kurzu czy przypadkowym upadkiem. Jednym słowem - warto mieć witrynę w jadalni.

Szeroki wybór witryn w Sofart.pl

W asortymencie internetowego sklepu meblowego Sofart.pl jest bardzo wiele rodzajów witryn do wyboru. W zależności od wielkości pomieszczenia możesz wybrać witrynę jednodrzwiową, tzw. słupek. Występują one w większości naszych linii wzorniczych, jak np. Heaven, Bueno, Astin i innych. Tego typu witryny najczęściej posiadają w dolnej części szuflady, bądź szafkę zamykaną pełnymi drzwiami. W górnej części znajdują się przeszklone drzwi, eksponujące od dwóch do czterech szklanych półek. Niektóre z witryn słupkowych eksponują tylko jedną półkę, w połowie wysokości i mają jeszcze jedną szafkę zamykaną pełnymi drzwiczkami, w górnej części. Jeśli masz w swojej jadalni więcej miejsca, możesz zastanowić się nad propozycją szerszej witryny do jadalni. Witryny dwudrzwiowe mogą posiadać obydwa skrzydła przeszklone, np. w klasycznej witrynie Bueno albo przeszklenie może być dostępne jako element po jednej stronie mebla, jak w witrynach Karo lub Amore, gdzie pozostałe części zamykane są pełnymi drzwiami i pełnią funkcję komody do przechowywania naczyń kuchennych. Niektóre z witryn do jadalni są asymetryczne, jak np. Mont albo ultra-nowoczesna Bianco. Mamy w ofercie witryny wysokie, o wysokości do 198 cm lub niższe, o wysokościach ok. 135 cm.

Polecamy nasze witryny do jadalni

Wszystkie nasze witryny do jadalni mają konstrukcję z płyty laminowanej, wykończonej obrzeżem ABS. Dostępne są w różnych kolorach w zależności od wzoru, od bieli, lub koloru “biały połysk”, po różne rodzaje laminatów w kolorze drewna, aż po płyty MDF z naturalną okleiną. Elementy wykończeniowe witryn, takie jak ozdobne listwy czy wstawki wykonane są z naturalnego drewna. W większości witryn do jadalni jako opcja istnieje możliwość podświetlenia półek oświetleniem LED, co dodaje witrynie szyku i wytworności. Nasze witryny do jadalni, podobnie jak wszystkie meble, dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju, bez pobierania dodatkowych opłat. Dysponujesz też opcją zwrotu towaru w ciągu 14 dni.