Informacje o narożniku ISLA
Narożnik Isla, to mebel, który został wykonany z tkaniny Avra, czyli niczego innego jak miękkiego w dotyku pluszu. Klasyczna konstrukcja - drewniana, została skomponowana z laminowaną płytą oraz falistymi sprężynami. Model ten, podobnie jak wiele innych, posiada dużą, niezwykle komfortową funkcję spania. Analogicznie, zaprojektowano w tym przypadku również, stosunkowo obszerny pojemnik na pościel. Rozkładany za pomocą wygodnego automatu, narożnik Isla, posiada regulowane zagłówki, co bez wątpienia jest jego sporym plusem. Nowoczesny design, idealnie sprawdzi się w większości salonów. Narożnik ten, w zależności od naszych preferencji, może być prawostronny lub lewostronny- wybór należy zgłosić podczas składania zamówienia.
Dane techniczne:
- Konstrukcja z drewna i płyty laminowanej zapewnia stabilną i trwałą konstrukcję
- Produkt wykonany w całości w Polsce.
- Komfortowe poduchy oparci owe podnoszą komfort użytkowania
- Posiada funkcję spania dzięki której narożnik zmienisz w pełnowymiarowe, dwuosobowe duże łóżko w zaledwie kilka chwil
- powierzchnia spania wynosi 208 cm x 130 cm
- Rozkładany za pomocą wygodnego automatu dzięki niemu w rozłożenie narożnika nie trzeba użyć dużo siły
- Posiada pojemniki na pościel zapewnia praktyczne przechowywanie i gwarantuje optymalne wykorzystanie przestrzeni
- Wykonany na sprężynie FALISTEJ która jest komfortowa i trwała
- wygodny i funkcjonalny narożnik który zwraca na siebie uwagę w dużych pomieszczeniach
- Wykończony pianką pur która jest komfortowa i trwała
- narożnik wykonany jest w całości z tkaniny, sprawia to iż nawet z tyłu prezentuje się znakomicie
- Narożnik docenią wszyscy miłośnicy mebli funkcjonalnych, ale i stylowych
- STRONA NAROŻNIKA Narożnik jest lewo- lub prawostronny - stronę narożnika należy określić podczas składania zamówienia i nie można jej zmienić w przyszłości. Po zakupie prosimy o krótką wiadomość z informacją o wybraną przez Państwa stronie. Stronę narożnika określamy stojąc przed narożnikiem, patrząc na niego. Narożnik prawy to narożnik, w którym krótsza wystająca część jest po prawej stronie, patrząc na narożnik. Narożnik lewy posiada krótszą wystającą część po lewej stronie, kiedy patrzymy na narożnik.
|
Wymiary:
- Szerokość: 279 cm
- Długość : 99-172 cm
- Wysokość: 85,5-94 cm
- Powierzchnia spania: 130 x 212cm
Strona narożnika:
Narożnik lewo- lub prawostronny - stronę należy określić przy składaniu zamówienia |
Tkanina:
Narożnik wykonany jest z tkaniny Avra cechą charakterystyczną tkanin z kolekcji Avra jest struktura miła w dotyku oraz wysoka odporność koloru na światło.
Kolekcja tkanin Avra to tkaniny typu plusz
Czas realizacji 4-6 tygodni