Filtruj według

Cena

Cena

  • 75,00 zł - 5 119,00 zł

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Materac do łóżka:

Materac do łóżka:

Lustro w szafie

Lustro w szafie

Łóżko w rozmiarze

Łóżko w rozmiarze

Kolor korpusu

Kolor korpusu

Rozmiar

Rozmiar

Czas dostawy

Czas dostawy

Kolor

Kolor

Pokój dziecka

Przyjście dziecka na świat rzuca na barki rodziców pewne obowiązki, z których muszą się wywiązać. Jednak jest to jednocześnie jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu dorosłych osób, które przede wszystkim powinny nowemu domownikowi stworzyć idealnie miejsce w domu. Takie miejsce powinno cechować się przede wszystkim rodzinną, przytulną i ciepłą atmosferą. W tym celu zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Sofart, gdzie znajdują się propozycje mebli do pokoju dziecka. Oferujemy elementy wyposażenia, które będą rozwijać kreatywność Twojej pociechy i pozwolą stworzyć przestrzeń będącą miejscem kształtującym wyobraźnię, oraz poczucie estetyki.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-48 z 1398 pozycji
Aktywne filtry

Stwórz dziecku idealną przestrzeń, dzięki odpowiednio zaaranżowanym meblom

Niezależnie od tego czy mamy w domu niemowlę, przedszkolaka, czy też nastolatka, bardzo ważne jest stworzenie dla niego prywatnej przestrzeni, w której będzie się dobrze czuł i z chęcią przebywał. Aranżacja pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla rodziców, lecz w celu ułatwienia tego procesu, oferujemy atrakcyjne meble do pokoju dziecka, które z pewnością zadowolą zarówno rodziców, jak i spełnią potrzeby i oczekiwania dzieci w każdym wieku. Projektowanie pokoju dziecięcego powinno zacząć się od dobrania odpowiednich kolorów. Powinny być one jasne, przytulne i tworzyć przyjemną atmosferę, w której dziecko będzie mile spędzać czas czy to podczas zabawy, czy też podczas odrabiania prac domowych. Warto wyposażyć pokój dziecięcy w podstawowe elementy, takie jak wygodne łóżeczko lub łóżko, biurko oraz szafa na ubrania i rzeczy prywatne. Jednak przy maluchach nie obędzie się również bez regału na zabawki, który może nastolatkom posłużyć również jako miejsce do przechowywania książek.

Meble do pokoju dziecka stworzą przytulną przestrzeń

Pokój dziewczynki powinien różnić się od pokoju chłopca. Inne kolory, inne akcesoria, a nawet sam układ pokoju będzie odgrywał ogromne znaczenie dla wygody właściciela pokoju. Warto również sprawić, by wyposażenie pokoju było kreatywne i pozwalało na rozwój osobisty dziecka oraz kształtowanie jego charakteru. Istotne jest również wyznaczenie osobnej przestrzeni do nauki, a oddzielnej do zabawy. Dużą rolę odgrywa tu funkcjonalność, którą w pełni zapewniają meble do pokoju dziecka dostępne w Sofart. Istotną rzeczą podczas wyposażania pokoju dziecięcego jest również odpowiedni dobór mebli pod kątem użytych materiałów. Ważne jest, aby spełniły one wymagane normy produktów przeznaczonych dla dzieci. Nasz asortyment wypełniony jest po brzegi meblami bezpiecznymi dla naszych pociech, dzięki czemu idealnie nadają się do wypełnienia przestrzeni przeznaczonej dla dziecka.

Szybka metamorfoza pokoju dziecięcego za pomocą odpowiednio dobranych mebli

Do każdego wyposażenia pokoju dziecięcego należy podchodzić indywidualnie. Przy noworodku są pewne stałe wytyczne, którymi powinni kierować się rodzice podczas wyboru mebli, tak przy starszych dzieciach powinniśmy przede wszystkim kierować się ich osobistymi upodobaniami zarówno podczas dobierania mebli, jak i koloru ścian czy dodatków. Warto przemyśleć organizowanie przestrzeni, która będzie z pewnością przechodzić pewne metamorfozy wraz z biegiem lat. Podczas dorastania dziecka warto wybrać meble z naszej oferty, które cechują się wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia i zabrudzenia. Te wartości są bardzo istotne szczególnie wtedy, gdy z danych elementów korzystają dzieci. Intensywne użytkowanie, takie jak częste trzaskanie drzwiczkami od szafek, skakanie po łóżku, czy też korzystanie z zabawek i szuranie nimi po blatach biurek czy komód to typowe działania, na które nasze meble są uodpornione. Naszym meblom do pokoju dziecka Sofart niestraszne są takie sytuacje, dzięki czemu zapewnią one długie użytkowanie we wzorowym stanie przez długie lata. Już dziś razem z nami wykreuj przestrzeń odpowiadającą indywidualnym potrzebom Twojego dziecka.