Filtruj według
Cena
Kolor
więcej... mniej
Filtruj
Aktywne filtry
Przedpokój w naszych domach często jest niedoceniany, a przecież pełni niezmiernie ważną funkcję. To miejsce pośrednie między zewnętrznym światem a ciepłem i bezpieczeństwem naszego domu. W przedpokoju ściągamy z siebie wierzchnie okrycia i buty, zakładamy kapcie i oddychamy z ulga, że teraz już jesteśmy u siebie. Aby przedpokój dobrze pełnił swoją rolę, musi być właściwie umeblowany. Musimy zadbać o to, by znalazła się tu jakaś półka albo dwie, wieszak na ubrania, lustro. No i oczywiście duża, wygodna szafa.

Co się mieści w szafie?

Dobra szafa w przedpokoju powinna pomieścić wszystko to, czego nie chcemy trzymać “pod ręką”, czyli na wieszakach i na półkach. Zimowe okrycia w lecie, letnie kapelusze w zimie. Ale nie tylko; także sukienki, których nie nosimy na co dzień, odświętne garnitury i marynarki. Pewnie czapki i szaliki, być może jakiś plecak albo zestaw walizek, wyciągany tylko od czasu do czasu, gdy udajemy się w dalszą podróż. A może w takiej szafie w przedpokoju znajdzie się miejsce na zestaw wędkarski albo maszynę do szycia? Jedno jest pewne, szafa do przedpokoju musi być pojemna. W asortymencie internetowego sklepu meblarskiego Sofart.pl znajdziesz duży wybór różnego rodzaju szaf, które możesz dopasować do stylu swojego mieszkania. Mamy zarówno szafy wolnostojące, jak i szafy do zabudowy różnego rodzaju wnęk. Są szafy z tradycyjnymi otwieranymi drzwiami oraz szafy z drzwiami przesuwnymi, które są szczególnie praktyczne w wąskim przedpokoju, gdzie otwieranie drzwi niepotrzebnie zabierało by miejsce. Wiele szaf ma w opcji zamiast skrzydła ze zwykłej płyty laminowanej - skrzydło z lustrem, co bardzo pasuje do przedpokoju.

Nam możesz zaufać

Fronty i korpusy naszych szaf do przedpokoju wykonane są z płyty laminowanej 16 mm, o krawędziach zabezpieczonych obrzeżem ABS. Wewnątrz szafy znajduje się drążek do powieszenia ubrań oraz wiele wygodnych, głębokich półek. Systemy drzwi przesuwnych, jak również zawiasy w otwieranych drzwiach wykonane są z wysokiej jakości, solidnych materiałów. Wszystkie nasze meble produkujemy w Polsce, co jest gwarancją ich najlepszej jakości. Oferujemy też darmowy transport mebli na terenie całego kraju. Sami transportujemy nasze wyroby, co daje nam - i naszym Klientom - pewność, że będziemy o nie odpowiednio dbać w czasie przewozu. Pamiętaj też, że przysługuje Ci możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.