Filtruj według
Cena
Kolor
Filtruj
Aktywne filtry
Sypialnia to miejsce odpoczynku, dlatego powinno się cechować spokojem i harmonią. Jednym z głównych elementów, które mogą tworzyć taką atmosferę jest łóżko. Praktyczne i wygodne nie tylko sprawi, że sen w nim będzie ukojeniem, ale także idealnie będzie współgrać z szafkami nocnymi. Stoliki te są drugim zaraz po łóżku z najważniejszych elementów aranżacji wnętrza, dlatego ich odpowiedni wybór jest bardzo ważny. Szafki nocne mogą być idealną półka na lampkę, książki oraz inne, osobiste drobiazgi.

Jaką szafkę nocną warto wybrać?

Na polskim rynku jest wiele stolików, które różnią się między sobą wielkością, szerokością, a także projektem. Wiele z nich posiada ciekawe ozdoby. Podczas szukania idealnych szafek nocnych, warto zwrócić uwagę na cechy, które powinny posiadać owe meble. Duże znaczenie ma rola, jaką będą spełniać, dlatego ważne jest, aby od razu określić ich funkcję w sypialni. Osoby, które cenią sobie prywatność, dobrym rozwiązaniem będą szuflady oraz szafki, które idealnie ukryją prywatne rzeczy. Z kolei dla ludzi ceniących sobie minimalizm, warto zwrócić uwagę na proste stoliki służące głównie jako półka na lampkę czy książkę. Wybór odpowiedniej szafki nocnej nie jest łatwy. Ważne jest, aby tuż przed zakupem sprawdzić materiał oraz jakość wykonania tych stolików. Powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz perfekcyjnie wykończone. Kupując u nas szafki nocne, będziesz miał pewność, że posłużą Ci na długie lata.

Szafki nocne Sofart.pl - przykład ciekawej aranżacji sypialni

Mała sypialnia albo zbyt duża przestrzeń, to nie problem. Nasze szafki nocne to ciekawe rozwiązanie dla właścicieli niedużych przestrzeni, ale także tych, które swoją wielkością utrudniają ich zagospodarowanie. Posiadamy stoliki wbudowane do łóżek, dzięki czemu idealnie współgrają ze sobą, nadając niewielkiemu wnętrzu estetyki i przytulności. Dla osób posiadających większą sypialnię, proponujemy oddzielne szafki, które po odpowiednim ustawieniu będą nie tylko dobrze współgrać z łóżkiem i otoczeniem, ale także nadadzą całej przestrzeni ciekawego charakteru. Szeroka kolorystyka szafek nocnych  pozwala na optyczne zwiększenie lub zmniejszenie tego mebla tak, aby dopasować go do przestrzeni. Wybranie jasnych szafek nocnych sprawi, że nie będą one wizualnie zmniejszać pomieszczenia, z kolei w ciemnych kolorach wpłyną na przytulność całej sypialni. Połączenie wybranego koloru z modelem szafki oraz jej detalami wpłynie na to, że będą one nie tylko idealnie współgrać z całością, ale także pełnić swoją określoną funkcję.

Wielofunkcyjność i nowoczesność w jednym

Szafki nocne od lat cieszą się dużą popularnością jako jeden z podstawowych elementów aranżacji sypialni. Wraz ze zmieniającą się modą na materiał oraz ozdoby, z jakich zostały wykonane, ich funkcje także zaczęły się przekształcać. Szafki nocne z szufladami i szafkami nie tylko w ostatnim czasie stały się modne, ale także idealnie ukrywają przedmioty przez ciekawym wzrokiem odwiedzających nas gości. Z kolei stoliki z półkami ciekawie prezentują równo ułożone gazety, które nie tylko są pod ręką, ale też nadają jej ciekawego designu. Szafki nocne Sofart.pl To wielofunkcyjne meble łączące prostotę i nowoczesność dzięki temu są tak przemyślanymi elementami aranżacji wnętrza. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu.